GOPS Łagiewniki
Krajowy Sztab Ratownictwa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 30 listopada 2016 10:02

 

Załączniki do pobrania:

1. Deklaracja członkowska i wniosek o rejestrację

2. Karta wezwania pomocy

Poprawiony: środa, 30 listopada 2016 10:15
 
Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 20 listopada 2016 21:46

 
Rzecznik praw pacjenta przypomina PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 02 listopada 2016 20:22
Uprzejmie informujemy, że w październiku bieżącego roku ruszyła druga edycja Kampanii Społecznej Rzecznika Praw Pacjenta pt. "Rzecznik Praw Pacjenta Przypomina". Kampania ta skierowana jest do wszystkich osób, które spotykają się z problemami i wyzwaniami w służbie zdrowia. Niestety, poziom wiedzy o prawach pacjenta w Polsce jest nadal niewystarczający i wielu pacjentów nie ma świadomości, że przysługuje im szereg możliwości obrony swoich praw, w tym także pomoc wyspecjalizowanych instytucji.Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi banerami internetowymi:

- część 1 opowiada o prawie pacjenta do informacji oraz prawie pacjenta do wyrażenia zgody na udzielenie świadczeń zdrowotnych


- część 2 opowiada o prawie pacjenta do intymności i godności oraz prawie pacjenta do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego


- część 3 opowiada o prawie pacjenta do dokumentacji medycznej

Poprawiony: środa, 02 listopada 2016 21:03
 
Nabór na stanowisko "Asystent Rodziny"! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 24 października 2016 12:14

 

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łagiewnikach informuje o prowadzonym postępowaniu w celu zatrudnienia pracownika na stanowisko Asystent Rodziny.

 

Pliki do pobrania:

1. Ogłoszenie o naborze.

 

Poprawiony: poniedziałek, 24 października 2016 12:46
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 14 października 2016 07:23

Wyremontowany pokój dzieci Państwa Sobolewskich z Łagiewnik 21 września 2016 r. został oddany do użytkowania. W odbiorze pokoju oprócz rodziny uczestniczyli Państwo Monika i Paweł Sobik ze Stowarzyszenia "Piękne Anioły", Pani Lucyna Torbus kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łagiewnikach i Pan Andrzej Złomek Sekretarz Gminy Łagiewniki.


W dniu obioru pokoju Pani Monika Sobik ze Stowarzyszenia "Piękne Anioły" wręczyła dzieciom koszulki oraz drobne prezenty, zabawki i przybory szkolne. Dzieci: Maja, Julia Janek i Michał są bardzo zadowolone a na ich twarzach nie znikał uśmiech. Całość prac od samego początku koordynowali pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łagiewnikach.


Wójt Gminy Łagiewniki oraz Prezes Zakładu Usług Komunalnych oddelegowali swoich pracowników do prac remontowych. Urząd Gminy i GOPS otrzymali Certyfikaty potwierdzające przyjęcia do grona Przyjaciół Stowarzyszenia "Piękne Anioły". Certyfikaty podpisała Prezes Stowarzyszenia "Piękne Anioły" Pani Katarzyna Konewecka - Hołój.


Dzięki szczęśliwemu splotowi różnych zdarzeń i dobrej woli wielu ludzi jedna rodzina z naszej Gminy może cieszyć się wyremontowanym pokojem dla dzieci. Dzięki dobrej współpracy w dalszym planach mamy wyremontowanie kolejnych pomieszczeń dla dzieci.


Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym, a największą nagrodą niech będzie uśmiech i radość dziecka. 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 26