GOPS Łagiewniki
Nabór na stanowisko "Asystent Rodziny"! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 24 października 2016 12:14

 

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łagiewnikach informuje o prowadzonym postępowaniu w celu zatrudnienia pracownika na stanowisko Asystent Rodziny.

 

Pliki do pobrania:

1. Ogłoszenie o naborze.

 

Poprawiony: poniedziałek, 24 października 2016 12:46
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 14 października 2016 07:23

Wyremontowany pokój dzieci Państwa Sobolewskich z Łagiewnik 21 września 2016 r. został oddany do użytkowania. W odbiorze pokoju oprócz rodziny uczestniczyli Państwo Monika i Paweł Sobik ze Stowarzyszenia "Piękne Anioły", Pani Lucyna Torbus kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łagiewnikach i Pan Andrzej Złomek Sekretarz Gminy Łagiewniki.


W dniu obioru pokoju Pani Monika Sobik ze Stowarzyszenia "Piękne Anioły" wręczyła dzieciom koszulki oraz drobne prezenty, zabawki i przybory szkolne. Dzieci: Maja, Julia Janek i Michał są bardzo zadowolone a na ich twarzach nie znikał uśmiech. Całość prac od samego początku koordynowali pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łagiewnikach.


Wójt Gminy Łagiewniki oraz Prezes Zakładu Usług Komunalnych oddelegowali swoich pracowników do prac remontowych. Urząd Gminy i GOPS otrzymali Certyfikaty potwierdzające przyjęcia do grona Przyjaciół Stowarzyszenia "Piękne Anioły". Certyfikaty podpisała Prezes Stowarzyszenia "Piękne Anioły" Pani Katarzyna Konewecka - Hołój.


Dzięki szczęśliwemu splotowi różnych zdarzeń i dobrej woli wielu ludzi jedna rodzina z naszej Gminy może cieszyć się wyremontowanym pokojem dla dzieci. Dzięki dobrej współpracy w dalszym planach mamy wyremontowanie kolejnych pomieszczeń dla dzieci.


Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym, a największą nagrodą niech będzie uśmiech i radość dziecka. 
Szansa dla młodych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 21 września 2016 11:03

Projekt "Szansa dla Młodych"


Zapraszamy mieszkańców powiatu dzierżoniowskiego do udziału w projekcie "Szansa dla Młodych". Projekt skierowany jest do osób w wieku 15 - 29 lat, które obecnie nie pracują, nie kształcą się oraz nie szkolą. Projekt realizowany jest przez Fundację Manufaktura Inicjatyw z Wrocławia.

Obecnie trwa rekrutacja uczestników projektu. Więcej informacji oraz kontakt do realizatora projektu znajdą Państwo na załączonym plakacie informacyjnym.

Poprawiony: środa, 21 września 2016 11:08
 
Zaproszenie na prezentację PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 25 maja 2016 07:03

Zaproszenie na prezentację "Strategii rozwiązywania problemów społecznych Gminy Łagiewniki na lata 2016 - 2022"


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łagiewnikach przystąpił do opracowania "Strategii rozwiązywania problemów społecznych Gminy Łagiewniki na lata 2016 - 2022". Będzie to kluczowy dokument wyznaczający cele i kierunki działań służące rozwojowi społecznemu oraz poprawie jakości życia aż na siedem najbliższych lat.Bardzo ważne jest aby mieszkańcy gminy byli aktywnymi uczestnikami toczących się prac nad dokumentem. Dlatego też, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie w sprawie omówienia Strategii, które odbędzie się 9 czerwca 2016r. o godz. 10.30 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Łagiewnikach przy ul. Jedności Narodowej 21. Podczas spotkania będziemy omawiać dokument, analizować lokalne problemy, potrzeby i zasoby wpisujące się w obszar polityki społecznej. Liczymy na Państwa aktywny udział w spotkaniu, ponieważ tylko wspólnemu wysiłkowi może powstać dokument odpowiadający rzeczywistym potrzebom, którego realizacja przyczyni się do poprawy sytuacji osób i rodzin zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem, a także wzmocni aktywność całej lokalnej społeczności.

 

Opinie oraz uwagi dotyczące dokumentu można również wysyłać drogą elektroniczną na adres Ośrodka: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Kierownik
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Łagiewnikach


Lucyna Torbus

 

Załączniki:

1. Strategia rozwiązywania problemów społecznych

Poprawiony: środa, 25 maja 2016 07:29
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 07 marca 2016 11:04

Poprawiony: poniedziałek, 07 marca 2016 11:10
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 24